چگونه با ثانیه‌هایم دوست شدم؟

آمار هولناکی است، ولی بسیاری از مردم کره‌ی زمین، روزانه ۱۴۴۰ بار مرتکب جنایت می‌شوند. چطوری؟ با وقت‌کشی! با کشتن تمام یا بخشی از ۱۴۴۰ دقیقه زمانی که هر روز به ما داده می‌شود. خود من هم روزی از زمره‌ی این جنایتکاران بودم، اما روزی به این نتیجه رسیدم که دوستی بهتر از زمان ندارم. تمام موفقیت‌ها و دوستی‌ها در گروی دوستی با تک تک دقایق زندگی‌تان است. پس به دنبال روش‌های استفاده صحیح از زمانم رفتم، روش‌های متعدد را آموختم و امتحان کردم تا راه و روش مدیر زمان بودن را آموختم.

سعید اطمینانی هستم و می‌خواهم شما را با روش‌هایی آشنا کنم که به من کمک کرد روزی ۱۴۴۰ دوست تازه پیدا کنم.

چه خدماتی به مخاطبانم ارائه می‌کنم؟

 در مدیریت زمان سنتی، تمرکز بر بهره‌وری به معنای بیشتر، بهتر و سریع‌تر کار کردن بود اما در مدیریت زمان مدرن بر این باور تکیه داریم که انسان‌ها، ماشین نیستند و کارآمدی بدون توجه به تمامی جنبه‌های زندگی، آرزوها، ارزش‌ها و اولویت‌های هر نفر، به موفقیت بدون کامیابی منجر می‌شود. حاصل دیدگاه سنتی رفاه بدون رضایت از دستاوردها و احساس خوشبختی بود، جایی که شخص پس از ایستادن بر نوک قله‌ی موفقیت این سئوال را از خود می‌پرسد: «موفق شدم… خُب که چی؟!»
هدف از آموزش‌های سایت رسیدن به موفقیت همراه با کامیابی است به گونه‌ای تعادل در همه‌ی جنبه‌های زندگی رعایت شود. با به کار بستن این آموزش‌ها می‌توانید معنای واقعی زندگی‌تان را بیابید و تبدیل به انسانی شوید هر ثانیه از زندگی او برابر با چند ثانیه از زندگی افراد عادی است. حال که نمی‌توانیم بیشتر زندگی کنیم، ثانیه‌هایمان را به توان می‌رسانیم تا سریع‌تر و بهتر زندگی کنیم.

اطلاعات تماس و شماره حساب‌ها

تماس با ما

سعید اطمینانی
نشانی رایانامه: said.etminani@outlook.com
شماره تماس: ۹۸۹۱۵۳۶۲۳۵۹۸+

Sa’id Etminani
Email: said.etminani@outlook.com
Call: +989153623598

شماره حساب‌ها

شماره حساب
۰۱۰۰۶۵۳۵۹۳۰۰۷
شماره کارت
۶۰۳۷۹۹۷۴۴۲۵۶۲۴۳۶
شماره شبا
IR26 0170 0000 0010 0653 5930 07

شماره حساب
۰۲۰۰۶۲۳۵۱۲۰۰۲
شماره کارت
۶۲۲۱۰۶۱۲۰۲۱۴۷۶۰۱
شماره شبا
IR 8405 4020 4880 0206 2351 2002

×
×

سبد خرید