درباره ما

اگر قصد دارید تا با ما بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد میکنیم حتما این صفحه را تا انتها مطالعه کنید.

سلام. سعید اطمینانی هستم

دوست ثانیه‌های شما

چند سال پیش و در میانه‌ی دهه‌ی چهارم زندگی بود که با کتاب اثر مرکب آشنا شدم. هنگام خواندن این کتاب دائماً از خودم می‌پرسیدم: «چرا وقتی 20 ساله بودم کسی این‌ها رو به من نگفت؟»، «چرا این مطالب رو در مدارس آموزش نمی‌دهند؟» و چراهای بسیار دیگری که پاسخی برای آن‌ها وجود نداشت.

هرچه کتاب‌های بیشتری در زمینه بهبود فردی می‌خواندم، بر تعداد این چراهای حسرت‌آمیز اضافه می‌شد. در همین حسرت‌ها و تأسف‌ها که باعث شد تصمیم بگیرم بیشتر و بیشتر در مورد قواعد رشد و قوانین حاکم بر عملکرد انسان بدانم.
هرچه بیشتر می‌خواندم و یاد می‌گرفتم بیشتر به این مسیر علاقه‌مند می‌شدم و به این فکر افتادم که همان‌طور که من خواندن کتاب اثر مرکب افسوس زمان از دست رفته را می‌خوردم، افراد دیگری هستند که حتی از وجود چنین مطالبی و فرصت تغییر مطلع نیستند. علاوه بر این، افراد زیادی در ابتدای جوانی قرار دارند، و می‌توانم با اشتراک این مطالب با آن‌ها نیز، کاری کنم سال‌ها بعد به چنین حسرتی گرفتار نشوند.
این هدف چنان اشتیاقی در من ایجاد کرد که آن‌چه را سال‌ها در دانشگاه دنبال کرده‌ بودم رها کنم و گام در این مسیر تازه بگذارم و به دیگران کمک کنم ثانیه‌هایشان را به توان برسانند. این آغاز حرکت من در مسیر یادگیری، توسعه‌ی شخصی و آموزش دانسته‌هایم بود. نتیجه‌ی برداشتن اولین گام در این مسیر، نوشتن کتاب «آشتی با ثانیه‌ها» بود…

ثانیه‌هایت را به توان برسان

شعار ما این است: «ثانیه‌هایت را به توان برسان.» مسلماً میزان توان و تأثیرگذاری مدیر فروشگاه آنلاین آمازون، جف بیزس، غیرقابل مقایسه با صاحب فروشگاهای کوچک در یکی از خیابان‌های نیویورک است. توانمندی‌های خانم جی‌. کی. رولینگ، خالق مجموعه داستان‌های هری پاتر، بسیار بیشتر از توانمندی‌های یک نویسنده‌ی داستان‌های دنباله‌دار در یک سایت یا نشریه‌ی زرد است.

به زبان دیگر، هرچند همه‌ی انسان‌ها به یک اندازه ارزشمندند، اما ثانیه‌های عمر آن‌ها از ارزش و تأثیر یکسانی برخوردار نیست. یک مدیر حتی نمی‌تواند کارمندان خودش را تحت تأثیر قرار دهد، در حالی‌که مدیر دیگری با انتشار یک توییت، بازار سهام را به‌هم می‌ریزد.
هدف ما در این‌جا این است به مخاطبینمان کمک کنیم تأثیری که یک سال دیگر بر دنیای اطراف و زندگی‌خودشان می‌گذارند بسیار بیشتر از تأثیری باشد که اکنون می‌توانند بر خودشان و دنیا بگذارند. می‌خواهیم به انسان‌ها کمک کنیم خودشان را برای رسیدن به خواسته‌هایشان رهبری کنند. راز رهبری فردی و توانمندتر کردن ثانیه‌ها، آموزش دیدن، پرورش مهارت‌ها و تغییر استراتژی‌های پی‌درپی است.

رهبری فردی یعنی چه؟

همه‌ی ما در رویاهایمان خودمان را در نقش رهبر یک کسب‌وکار، سازمان یا حتی یک کشور تصور کرده‌ایم که الگوی شایسته‌ای برای سایرین است و به آن مجموعه و افراد تحت هدایتش کمک می‌کند از سختی‌ها و چالش‌های پیش رو عبور کنند؛ اما برای آن‌که بتوانیم دیگران را رهبری کنیم، ابتدا باید قادر باشیم خودمان را رهبری کنیم.
رهبری فردی توانایی متمرکز کردن انرژی، افکار، احساسات، ارتباطات، زمان، منابع و مهارت‌هایمان بر روی چیزهایی است که بیش از همه در زندگی برایمان مهم‌اند و می‌خواهیم به آن برسیم.
برای اینکه بتوانیم خودمان را برای رسیدن به موفقیت، رهبری کنیم لازم است تغییر کنیم؛ عادت‌های اشتباه را با عادت‌های مفید جایگزین کنیم، با ثانیه‌های زندگی‌مان آشتی کنیم، یاد بگیریم چگونه یاد بگیریم و با کمک این دانش، مهارت‌ها و توانمندی‌هایمان را گسترش دهیم.

چگونه می‌توانم رهبر زندگی خودم باشم؟

رهبری در واقع نه یک مهارت مستقل، بلکه نتیجه‌ی تسلط بر مجموعه‌ای از مهارت‌ها است. در این‌جا تلاش می‌کنیم به وسیله‌ی مقالات و محصولات آموزشی در حیطه بهبود فردی و مدیریت زمان، به شما کمک می‌کنیم با دستیابی به موارد زیر، تبدیل به رهبر زندگی خودتان شوید:

 • ارزش‌های زندگی‌تان را بشناسید،
 • رسالت زندگی‌تان را کشف کنید،
 • اهداف درستی انتخاب کنید،
 • متعادل زندگی کنید و در همه‌ی ابعاد فردی رشد کنید،
 • مهارت‌های برای رسیدن به هدف را بیابید،
 • چگونه آموختن را فرا بگیرید،
 • با کمک ساخت عادت، تغییر کردن را آسان‌تر کنید،
 • طرز فکرتان را اصلاح کنید،
 • بر ترس‌هایتان فائق آیید،
 • و ویژگی‌های را در خودتان ایجاد کنید که برای رسیدن به آرزوهای‌تان به آن‌ها نیاز دارید.

اینجا چه خدماتی ارائه می‌شود؟

سایت رهبری فردی یک سایت آموزشی است و خدمات زیر را به شما ارائه می‌دهد:

هر هفته می‌توانید در سایت، مقالات آموزشی جدید با موضوع بهبود فردی مطالعه کنید.

از محصولات آموزشی رایگان صوتی و تصویری، و ایبوک‌ها استفاده کنید و دانش و مهارت خود را ارتقا دهید.

با کمک محصولات آموزشی غیررایگان، بر روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید و سرعت رشد و رسیدن به مقصد را افزایش دهید.

در سمینارها و وبینارها شرکت کنید.

و در صورتی که به کمک بیشتری نیاز دارید، با خدمات کوچینگ، راه حل عبور از موانع پیش رویتان را بیابید.

از کجا باید شروع کنم؟

مسیر پیشرفت به شرح زیر است ولی بسته به اینکه کجای مسیر پیشرفت قرار داشته باشید و چه نیازها، مشکلات یا هدفی داشته باشید، می‌توانید از آموزش‌های متنوع موجود در سایت استفاده کنید.

پخش ویدیو
 • شناخت ارزش‌ها
  ارزش‌ها پایه‌ی رفتاری ما، حال خوب و احساس خوشبختی را تشکیل می‌دهند. بدون شناخت ارزش‌ها، اهداف بی‌معنی می‌شوند. ارزش‌های اصلی به زبان ساده یعنی چه کاری خوب است و من می‌خواهم آن را به چه شکلی انجام دهم.
 • کشف رسالت فردی
  رسالت فردی به اعمال و زندگی ما معنایی مضاعف می‌بخشد. رسالت فردی یعنی من می‌خواهم چه تغییری در دنیا به وجود بیاورم، چگونه این جهان را به جایی بهتر برای زندگی کردن تبدیل کنم و چه میراثی بر جای بگذارم.
 • هدفگذاری
  برای تعیین اهداف ابتدا باید بدانید می‌خواهید به چه کسی تبدیل شوید و چه ویژگی‌هایی داشته باشید. پاسخ این سئوال در رسالت فردی شما است. زمانی که آن را یافتید می‌توانید اهدافی تعیین کنید که شما را به آن‌چه مقصد نهایی شما است، برساند.
 • برنامه‌ریزی و اقدام
  یکی از مشکلات بزرگ در ابتدای مسیر موفقیت (و حتی در طول آن)، برنامه‌ریزی و اقدام است. در آموزش‌های مرتبط با این بخش، به شما کمک می‌کنیم نقشه‌ی مسیرتان را طراحی کنید و با کمک جدیدترین یافته‌های علمی، شانس پایبندی به این برنامه را به میزان زیادی افزایش دهید.
 • چرخه یادگیری – پیشرفت
  پیشرفت بدون یادگیری ممکن نیست و با اجتناب از اشتباه چیزی نمی‌آموزیم، به همین دلیل یادگیری فرایندی همیشگی و پیوسته است. همچنین ماندن در مسیر پیشرفت بدون ایجاد عادت‌های مفید و کمک‌رسان، انرژی‌بر، فرسایشی و خسته کننده است. عادت‌های درست کمک می‌کنند پیشرفت به صورت اتوماتیک انجام شود.

چه تضمینی وجود دارد موفق شوم؟

مانند هر انسان موفقی در این جهان، تضمین موفقیت شما خودِ شمایید. ما در اینجا درهای پیشرفت را به شما نشان می‌دهیم، اما این شما هستید که باید از این درها عبور کنید. در کنار این مسئله، ما سهم مسئولیت خودمان را کاملاً می‌پذیریم و تلاش می‌کنیم محصولی علمی، کاربردی و بومی شده را به شما عرضه کنیم.

از آن‌جا که ارزش اصلی این مجموعه کمک کردن به انسان‌ها برای تبدیل شدن قهرمان زندگی خودشان است و رسالت ما آشتی دادن انسان با ثانیه‌های زندگی‌شان می‌باشد، و مایلیم افراد بیشتری بتوانند از این آموزش‌ها برخوردار شوند، تلاش کرده‌ایم ریسک آموزش دیدن را برای کاربران سایت به حداقل برسانیم. به همین دلیل، تمامی آموزش‌های آنلاین سایت، شامل گارانتی بازگشت کامل وجه هستند؛ لذا در صورتی که مشتری بنا به هر دلیلی، از وبینارها، سمینارها یا محصولات آنلاین خریداری شده رضایت نداشت، می‌تواند صرف حداکثر 72 ساعت پس از اعلام نارضایتی، مبلغ پرداخت شده را بدون هیچ پرسش و شرطی، به حساب بانکی ایشان بازگردانده خواهد شد.

 

اطلاعات مالی

بانک ملی:

شماره حساب: ۰۱۰۰۶۵۳۵۹۳۰۰۷
شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۷۴۴۲۵۶۲۴۳۶
شماره شبا: IR26 0170 0000 0010 0653 5930 07

بانک پارسیان:

شماره حساب: ۰۲۰۰۶۲۳۵۱۲۰۰۲
شماره کارت: ۶۲۲۱۰۶۱۲۰۲۱۴۷۶۰۱
شماره شبا: IR 8405 4020 4880 0206 2351 2002